ITVDN промокоди

1 перевірений купон на знижку ITVDN - Червень 2024

__photo
-30%
Код на знижку
ITVDN

Промокод на знижку – 30% на будь-який пакет передплати на itvdn.com

Знижка – 30% на будь-який пакет підписки на itvdn.com, коли ви введете промокод у кошику. Знижка надається на умовах, зазначених самим магазином, які можуть бути змінені та докладніше доступні на сайті магазину.

Детальніше про знижку...


1

Ставайте IT спеціалістом та заробляйте гроші

Вітаємо на освітньому онлайн-ресурсі, де кожен може стати частинкою могутньої та перспективної IT-сфери. Метою проєкту було створення платформи, де кожен зможе зручно та ефективно навчитися новій професії, розширити знання та навички в IT або підвищити кваліфікацію. Що ж собою представляє даний сайт? Тут представлений цілий набір відеокурсів у найрізноманітніших галузях, записаних сертифікованими спеціалістами міжнародного рівня. Доєднатися до навчання дуже зручно, оскільки все відбувається онлайн. Ви можете обрати зручний для вас час та місце. Окрім теоретичних знань ви також можете брати участь у практикумах, читати цікаві статті або спілкуватися з колегами, щоб отримувати новий досвід та інформацію. Крім того, кожен зацікавлений може отримати безкоштовний пробний досвід, щоб ознайомитися з курсами. Платформа пропонує різні пакети навчання за доступними цінами. Заходячи на сайт, ви гарантовано отримуєте свій пеший промокод ITVDN.

2

Основне меню онлайн-платформи поділяється на наступні розділи:

  • Каталог відеокурсів
  • ІТ спеціальності
  • Навчання з тренером
  • Інтерактивний практикум
  • Безкоштовні вебінари
  • Ціни на навчання
  • Навчання співробітників
  • Акції та Новини
  • Служба підтримки

Тут ви можете зручно обирати потрібний вам відеокурс, шукати необхідну професію або ознайомитися з умовами та та оплатою за навчання. Обираючи курси на сайті, ви зможете стати фахівцем з таких IT-спеціальностей як: Front-end, верстання сайтів, JavaScriptReactAngular, UI/UX Design, Python, C#/.NET, ASP.NET Core, ASP.NET MVC, C# WPF & UWP, Unity/Game Dev, Databases, Java, Android, iOS, Quality Assurance, C++, PHP, Ruby та багато інших. Важливою перевагою сайту є те, що програми навчання побудовані таким чином, що навіть ті, хто ніколи не займалися програмуванням, зможуть навчитися робити це. А досвідчені програмісти поглиблять свої знання або зможуть розвинутися в іншому напрямку.

3

Переваги IT-навчання чекають на тебе

Як ви вже побачили в попередньому розділі, на сайті є спеціальна категорія, присвячена Акціям та новинам. І ми радимо звернути на неї особливу увагу. Саме тут ви зможете постійно слідкувати за знижками, які пропонує сайт на різні пакети та заощаджувати на навчанні. Всім відомо, що IT-сфера відкриває безліч можливостей, а володіння однією з таких спеціальностей дозволяє отримувати високу зарплатню та бути запотребуваним фахівцем на ринку праці не лише в своїй країні але й за кордоном. Тому не зволікайте та скористайтеся відеокурсами для вивчення програмування та втілюйте всі свої мрії. А про свіженькі промокоди або акції ми повідомимо вам на нашому сайті завжди вчасно. Не маєте поки що змоги оплатити все навчання, тоді скористайтеся корисними безкоштовними вебінарами та чекайте на знижки, які дозволять придбати підписку за зниженою ціною. Нова успішна кар’єра в IT-індустрії вже чекає на вас.

4

Чорна п’ятниця не оминула навіть айтішників

Промокоди
Знижки
Розпродажі
Чорна п’ятниця

Всі хочуть мати якісний товар, але не завжди можуть собі його дозволити. Відеокурси на цьому IT-освітньому сайті – це справжній взірець професіоналізму, який створювали спеціалісти міжнародного рівня, тому ви можете без будь-яких сумнівів придбати їх для себе. Проте, подібний продукт може не кожному бути по кишені, тому ми пропонуємо дочекатися найвигіднішого періоду для придбання відеокурсів, а саме Чорної п’ятниці. Тут ви зможете скористатися привілеями Black Friday на повну міру, оскільки знижки піднімаються аж до 60-80% і це найкращий час діяти. Можливо, хтось з ваших близьких, друзів чи дітей вже давно мріє отримати популярну IT-професію, тоді підготуйте їм на різдвяні свята подарунковий сертифікат, який буде надісланий вам на мейл. Обирайте лише найкраще за найкращими цінами разом з нами. Інвестуйте в своє майбутнє вже сьогодні, щоб заробляти. Але не забувайте і заощаджувати разом з Kuplio.

5

Рейтинг ITVDN

4.5

Високий рейтинг

Загальний рейтинг 28 покупців
27 __thumbsup Покупці рекомендують
1 __thumbsdown покупці не рекомендують
Високий (4,1 - 5) 24x
Вище середнього (3,1 - 4) 2x
Середній (2,1 - 3) 1x
Нижче середнього (1,1 - 2) 1x
Низький (0 - 1) 0x