День святого Валентина

Ви святкуєте День закоханих? З 496 року у всьому світі 14 лютого стало офіційним святом усіх закоханих. І навіть сьогодні більшість людей сприймають День Валентина як особливий день для святкування любові, щирості, вірності, довіри та інших цінностей, пов'язаних зі стосунками.

Що ви найбільше цінуєте у своїй коханій людині? Скажіть їй про це саме в цей день. Без сумнівів ніжні та ласкаві слова потішать кожного. І крім добрих побажань, не забудьте підготувати невеликий подарунок, щоб ще яскравіше висловити свою любов. Великий асортимент товарів зі знижками на День святого Валентина допоможе вам обрати той найкращий, який потішить кохану людину.

Валентина повідомлення

Що таке акції до Дня святого Валентина?

 

День святого Валентина колись асоціювався переважно з даруванням квітів, різних солодощів або відправкою валентинок. До речі, чи знаєте ви, що привітання з Валентином стали популярними аж в 19 столітті? З роками до типових подарунків додалося ще більше, торговці почали готувати спеціальні кампанії, і тому цей день набув нового значення. Саме тому багато хто почав вважати його комерційним святом.

Наразі, як і під час інших свят, онлайн-магазини готують додаткові пропозиції до Дня святого Валентина щодо популярних товарів та послуг. А це означає, що ви можете скористатися величезним вибором пропозицій, щоб сказати своєму партнеру чи партнерці «Я тебе люблю». Велика акція до Дня святого Валентина починається за кілька днів до самого свята, вона завжди обмежена в часі. Ось чому не варто чекати.

Знижки до Дня Валентина поширюються на будь-які товари, які тільки можна уявити. Спеціальні пропозиції можна знайти в таких категоріях, як мода, ювелірні вироби та годинники, засоби для краси та догляду, електроніка або романтичні та оздоровчі поїздки. Просто виберіть відповідний подарунок і подаруйте його своїй другій половинці в знак любові. Яка акція до Дня Валентина вам подобається найбільше?

Валентина пара

Чи знаєте ви історію Дня святого Валентина?

 

З походженням цього свята пов'язані різні історії та легенди. Найвідомішою є історія римського священика. У давнину правлячий імператор Клавдій II Готський видав указ, в якому забороняв шлюб молодих пар. Він зауважив, що вільні солдати воюють з більшою відданістю, ніж ті, у кого вдома є сім'ї. Однак Валентин не погодився з цим положенням і укладав шлюби таємно, за що незабаром був засуджений і вбитий 14 лютого. Інші джерела стверджують, що він закохався в дочку охоронця у в'язниці та написав їй першу в історії валентинку. На його честь у 496 році Папа Геласій проголосив 14 лютого Днем святого Валентина.

Хоча це свято відзначають в відому дату в більшості країн, однак, є винятки. Наприклад, у Бразилії святкують День всіх закоханих 12 червня, даруючи квіти, солодощі та привітання. День кохання та дружби відзначається в Колумбії в третю суботу вересня, а в Румунії традиційно святкують день кохання 24 лютого. Хоча дати та звичаї святкування Дня Валентина різні, їх об'єднує головна спільна риса – любов. Не забувайте про це не тільки на День святого Валентина, але і протягом усього року.